Zapraszam na fanpage Malowane kawą na FB - LINK
Tam znajdziesz najnowsze prace malowane kawą, relacje z wystaw i innych imprez kawowych.

środa, 30 stycznia 2019

Malowane kawą – tournee po Gminie Bełchatów

Po udanej wystawie w bibliotece w Łękawie, w lutym br. w Centrum Kultury i Sportu Gminy Bełchatów Filia Kurnos Drugi można oglądać wystawę prac Mariusza Gosławskiego pt. „Malowane kawą”. Wystawa była z niecierpliwością oczekiwana przez uczestniczki wydarzeń kulturalnych kurnoskiego centrum kultury. 29 stycznia odbył się tam wernisaż wystawy prac malowanych kawą. Artysta z Bełchatowa zaprezentował znane obiekty architektury z Łodzi i Wrocławia, a także kilka prac sakralnych. Licznie zebrani goście wzięli udział w warsztatach malowania kawą. Powstały mini dzieła sztuki a kawowe ptaszki zapadną wszystkim a pamięci na długie lata. A wszystkiemu towarzyszyła rodzinna atmosfera i dobry humor.


...

...
Ostatnim punktem wernisażu był pokaz zdjęć. Artysta zabrał uczestników na kawową wycieczkę – zaczynając od swojej pracowni, poprzez wrocławski rynek, gdzie zaczęła się jego historia z kawą a kończąc na Australii, Portugalii i Japonii, gdzie można podziwiać jego kawowe prace. 

......

Tego wieczoru wystawa cieszyła się tak dużym powodzeniem, że podczas wernisażu kilka prac zostało zakupionych i znalazło nowych właścicieli.
Serdeczne podziękowania dla p. Roberta Komory za relację fotograficzną wydarzenia.

Inne fotorelacje:
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz