Zapraszam na fanpage Malowane kawą na FB - LINK
Tam znajdziesz najnowsze prace malowane kawą, relacje z wystaw i innych imprez kawowych.

poniedziałek, 11 czerwca 2018

Malowane kawą na XX Dniach Kamieńska

10 kwietnia 2018 roku podczas XX Dni Kamieńska, na Stadionie Świtu Kamieńsk można było zobaczyć wystawę prac malowanych kawą Mariusza Gosławskiego. Artysta mieszkający w Bełchatowie, związany rodzinnie z Kamieńskiem, został zaproszony przez Burmistrza Kamieńska do wystawienia swoich prac podczas ważnego dla miasta wydarzenia. Na wystawie można było zobaczyć prace przedstawiające głównie zabytki Łodzi czy Wrocławia. Nie mogło zabraknąć też kościoła w Kamieńsku.


Oprócz wystawy, artysta poprowadził warsztaty malowania kawą. Udział w nich brały nie tylko same dzieci, ale i całe rodziny. Po warsztatach powstały wspaniałe pejzaże, a aromat kawy roznosił się po całym terenie. 


...

...


...
...

Warto przypomnieć, że Mariusz Gosławski, biorąc udział w X Plenerze Malarskim „Pejzaż Malowany Ziemi Łódzkiej – powiat radomszczański 2018” namalował obraz także przedstawiający kościół w Kamieńsku, który dziś wisi w gabinecie Burmistrza Miasta Kamieńska.

          
...
 
...To jeszcze takie wspomnienie z XX Dni Kamieńska, na które mnie zaproszono 10 czerwca z pracami malowanymi kawą. Materiał filmowy w linku - https://www.youtube.com/watch?v=o2g_gMSDFck 

I z lokalnej prasy

... ...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz